Ninth District Officers
Arkansas State Representative - AR-Jonesboro Teddrick Johnson
Arkansas State Representative - AR-Little Rock Lyndon Lovelace
Louisiana State Representative - LA-Baton Rouge Brian Bernard
Louisiana State Representative - LA-Lafayette Carl Washington
Louisiana State Representative - LA-Monroe Varner Rencher, Jr.
Louisiana State Representative - LA-New Orleans Jerome Tinguee
Louisiana State Representative - LA-Shreveport James Hawkins
Oklahoma State Representative - OK-Oklahoma City Carlos Hunter
Oklahoma State Representative - OK-Tulsa David Williams
Texas State Representative - TX-Beaumont Charles Taylor
Texas State Representative - TX-Dallas Terry Forest
Texas State Representative - TX-El Paso Anthony Robinson
Texas State Representative - TX-Fort Worth Aundra Bohanon
Texas State Representative - TX-Houston Marvin Alexander Jr.
Texas State Representative - TX-San Antonio Paul Booker Jr.
Texas State Representative - TX-Tyler Jason Lewis
Arkansas Membership Selection Process Chairman - AR-Jonesboro Derrick Flowers
Arkansas Membership Selection Process Chairman - AR-Little Rock Ray Sturgis
Louisiana Membership Selection Process Chairman - LA-Baton Rouge Brian Bernard
Louisiana Membership Selection Process Chairman - LA-Lafayette Andrew Smith
Louisiana Membership Selection Process Chairman - LA-Monroe Harrington Watson III
Louisiana Membership Selection Process Chairman - LA-New Orleans William Peoples
Louisiana Membership Selection Process Chairman - LA-Shreveport Oscar Epps Jr
Oklahoma Membership Selection Process Chairman - OK-Oklahoma City David Williams
Oklahoma Membership Selection Process Chairman - OK-Tulsa Ulysses Allen
Texas Membership Selection Process Chairman - TX-Beaumont William Lewis
Texas Membership Selection Process Chairman - TX-Dallas Glen Gowans
Texas Membership Selection Process Chairman - TX-El Paso Lucian Sweetenberg Jr
Texas Membership Selection Process Chairman - TX-Houston John Barker
Texas Membership Selection Process Chairman - TX-San Antonio Jamal Hasty
Texas Membership Selection Process Chairman - TX-Tyler Brandon Ross
Assistant District Keeper of Finance Dwight McClendon
Assistant District Keeper of Records and Seal Charles Allen III
District Director of Undergraduate Advisors Paul Adams
District Keeper of Peace Marcus Waters
District Membership Selection Process Coordinator Anthony Whitaker
District Parliamentarian Joel Richards, III
District Protocol Officer Eric Allen
District Undergraduate Advisor - AR Teddrick Johnson
District Undergraduate Advisor - LA Carl Johnson
District Undergraduate Advisor - OK Byron Graham
District Undergraduate Advisor - TX Clifton Bradley
President, Lone Star State Ques (TX) Antonio Brown Sr
President, Natural State Ques (AR) James Miller
President, Oklahoma State Ques (OK) Ulysses Allen
President, Unified Omegas of Louisiana (LA) Mack McCraney Jr.

Newsletter Sign Up